Vašíček Vladimír (Mistřín 1919 - 2003 Svatobořice)
Stín dotyků, signováno a datováno vpravo dole Vašíček 73, olej/plátno, 81 x 61 cm, lišta (Šm) Vystaveno: Vladimír Vašíček, Dům kultury ROH, Kyjov, 1986 Vladimír Vašíček: výběr z díla, Galerie Václava Špály, Praha 1988
25.11.2017 - 14:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |